Scharnierpunten van Fibonacci

Fibonacci - Berekening van de scharnierpunten

High (H)

Low (L)

Close (C)

R3 = Pivot + 1.000 * (H - L)

R2 = Pivot + 0.618 * (H - L)

R1 = Pivot + 0.382 * (H - L)

Pivot = ( H + L + C ) / 3

S1 = Pivot - 0.382 * (H - L)

S2 = Pivot - 0.618 * (H - L)

S3 = Pivot - 1.000 * (H - L)

Scharnierpunten van de belangrijkste valuta's

PairR3R2R1PivotS1S2S3
EURUSD1.29261.29021.28871.28641.2841.28251.2802
GBPUSD1.64831.6441.64131.6371.63271.631.6257
USDCHF0.94340.94150.94030.93850.93660.93540.9335
USDJPY109.39109.1108.93108.65108.36108.19107.9
EURGBP0.79090.78880.78750.78550.78340.78210.7801
EURCHF1.2091.20841.2081.20741.20681.20641.2058
EURJPY140.67140.31140.08139.72139.36139.13138.77
GBPCHF1.54741.54361.54121.53741.53361.53131.5275
GBPJPY179.96179.15178.66177.85177.05176.56175.75
CHFJPY116.57116.25116.04115.72115.39115.19114.86
USDCAD1.11481.11111.10881.1051.10131.0991.0953
EURCAD1.43051.42711.42491.42151.4181.41591.4125
GBPCAD1.82881.82191.81751.81061.80361.79931.7923
CADCHF0.85520.8530.85170.84950.84730.8460.8438
CADJPY99.0498.7498.5698.2697.9697.7797.47
AUDCAD0.98720.98440.98270.97990.9770.97530.9725
AUDUSD0.89640.89270.89050.88680.88310.88080.8772
EURAUD1.46511.45921.45551.44961.44371.44011.4342
GBPAUD1.86841.86061.85571.84791.84021.83531.8275
AUDCHF0.84210.83860.83640.83280.82930.82710.8236
AUDJPY97.396.9696.7496.496.0695.8595.51
EURNZD1.60941.60211.59761.59031.5831.57841.5711
NZDUSD0.8190.8150.81250.80850.80450.8020.798
GBPNZD2.05682.0452.03762.02572.01382.00651.9946
NZDCHF0.76870.76510.76280.75920.75560.75330.7497
NZDJPY88.8288.4788.2687.9187.5787.3687.01
AUDNZD1.10211.09981.09851.09621.09391.09251.0903
NZDCAD0.90220.89890.89680.89350.89020.88820.8849
USDTRY2.24852.2442.24112.23662.2322.22922.2246
EURTRY2.89052.88582.88292.87822.87362.87072.866
USDNOK6.38216.36716.35796.34296.3286.31876.3037
EURNOK8.1828.17388.16878.16058.15238.14728.139
USDCNY6.15576.15046.14726.14196.13676.13346.1282
USDBRL2.21252.20682.20322.19742.19172.18812.1823
USDINR61.1461.0761.0360.9660.8960.8560.78
XAUUSD1243.91236.341231.681224.121216.561211.91204.34
XAGUSD18.1818.0417.9517.8117.6717.5817.44