Scharnierpunten van Fibonacci

Fibonacci - Berekening van de scharnierpunten

High (H)

Low (L)

Close (C)

R3 = Pivot + 1.000 * (H - L)

R2 = Pivot + 0.618 * (H - L)

R1 = Pivot + 0.382 * (H - L)

Pivot = ( H + L + C ) / 3

S1 = Pivot - 0.382 * (H - L)

S2 = Pivot - 0.618 * (H - L)

S3 = Pivot - 1.000 * (H - L)

Scharnierpunten van de belangrijkste valuta's

PairR3R2R1PivotS1S2S3
EURUSD1.34421.34241.34121.33941.33751.33641.3345
GBPUSD1.69861.69611.69451.6921.68951.68791.6854
USDCHF0.91270.91110.91010.90850.90690.9060.9044
USDJPY103.68103.29103.05102.66102.27102.03101.64
EURGBP0.79320.79270.79230.79180.79120.79090.7903
EURCHF1.21881.21811.21771.2171.21631.21581.2152
EURJPY138.49138.11137.88137.5137.12136.88136.5
GBPCHF1.54041.53921.53841.53711.53581.53511.5338
GBPJPY174.99174.5174.2173.7173.21172.91172.41
CHFJPY113.66113.4113.24112.99112.73112.57112.31
USDCAD1.09581.09321.09171.08911.08651.0851.0824
EURCAD1.46581.46331.46181.45931.45681.45531.4528
GBPCAD1.84991.84721.84561.84291.84021.83851.8358
CADCHF0.83690.83580.8350.83390.83270.8320.8308
CADJPY94.794.5394.4294.2594.0893.9793.8
AUDCAD1.02081.01941.01851.0171.01561.01471.0132
AUDUSD0.94230.93910.93710.93380.93060.92860.9254
EURAUD1.44331.43991.43781.43441.4311.42891.4254
GBPAUD1.82291.81871.81611.8121.80781.80521.801
AUDCHF0.85290.85120.85010.84840.84670.84560.8439
AUDJPY96.3196.1696.0695.995.7495.6595.49
EURNZD1.58431.58161.57991.57731.57461.57291.5703
NZDUSD0.85430.85230.8510.8490.8470.84580.8438
GBPNZD2.00131.99781.99561.99211.98861.98641.9829
NZDCHF0.77450.77340.77270.77160.77040.76970.7686
NZDJPY87.8387.687.4587.2286.9986.8486.61
AUDNZD1.10481.10281.10161.09951.09751.09631.0943
NZDCAD0.92870.92740.92660.92520.92390.92310.9217
USDTRY2.16092.14852.14092.12842.1162.10832.0959
EURTRY2.88862.87432.86542.85112.83682.82792.8136
USDNOK6.29646.28226.27346.25926.2456.23636.2221
EURNOK8.41088.39938.39238.38088.36948.36238.3508
USDCNY6.17626.17326.17136.16826.16526.16336.1602
USDBRL2.21972.21182.2072.19912.19122.18642.1785
USDINR60.6460.4860.3960.2460.0959.9959.84
XAUUSD1308.741304.251301.471296.981292.491289.711285.22
XAGUSD20.8520.7520.6920.5920.4920.4320.33