Scharnierpunten van Fibonacci

Fibonacci - Berekening van de scharnierpunten

High (H) :

Low (L) :

Close (C) :

R3 = Pivot + 1.000 * (H - L) =

R2 = Pivot + 0.618 * (H - L) =

R1 = Pivot + 0.382 * (H - L) =

Pivot = ( H + L + C ) / 3 =

S1 = Pivot - 0.382 * (H - L) =

S2 = Pivot - 0.618 * (H - L) =

S3 = Pivot - 1.000 * (H - L) =

Scharnierpunten van de belangrijkste valuta's

PairR3R2R1PivotS1S2S3
EURUSD1.38781.3861.38491.38311.38131.38021.3784
GBPUSD1.69131.68691.68411.67961.67521.67241.6679
USDCHF0.8850.88330.88220.88040.87870.87760.8758
USDJPY102.5102.38102.3102.17102.05101.97101.84
EURGBP0.82880.82670.82550.82350.82140.82020.8182
EURCHF1.22281.22111.221.21821.21651.21541.2136
EURJPY142.18141.86141.65141.33141.01140.8140.48
GBPCHF1.49051.4861.48331.47881.47431.47161.4671
GBPJPY173.01172.45172.1171.54170.98170.63170.07
CHFJPY116.8116.54116.38116.11115.85115.69115.42
USDCAD1.10751.10461.10281.09991.0971.09521.0923
EURCAD1.53061.52681.52451.52071.51691.51461.5108
GBPCAD1.86421.85761.85361.84711.84051.83651.83
CADCHF0.8050.80330.80220.80050.79880.79770.796
CADJPY93.4993.2793.1492.9292.792.5792.35
AUDCAD1.04011.03671.03461.03111.02771.02561.0221
AUDUSD0.94230.94020.9390.9370.93490.93370.9317
EURAUD1.48631.48251.48011.47621.47241.471.4661
GBPAUD1.8081.8021.79831.79221.78621.78251.7764
AUDCHF0.83140.82880.82730.82480.82220.82070.8182
AUDJPY96.4596.1695.9995.795.4195.2494.95
EURNZD1.61741.61241.60921.60421.59921.5961.591
NZDUSD0.86920.86650.86480.86220.85950.85780.8552
GBPNZD1.96191.95711.95411.94931.94451.94151.9367
NZDCHF0.76650.76360.76180.75890.7560.75420.7513
NZDJPY88.7788.4988.3288.0487.7787.687.32
AUDNZD1.09351.09111.08961.08721.08481.08331.0809
NZDCAD0.95780.95410.95170.9480.94430.94190.9382
USDTRY2.14772.14282.13982.13482.12992.12692.1219
EURTRY2.97242.96612.96232.95612.94982.9462.9398
USDNOK6.00195.98685.97755.96255.94745.93815.9231
EURNOK8.29468.2768.26448.24588.22728.21568.197
USDCNY6.16136.15996.1596.15766.15626.15536.1539
USDBRL2.25692.24912.24432.23642.22862.22382.2159
USDINR61.0861.0861.0861.0861.0861.0861.08
XAUUSD1314.761309.61306.421301.271296.111292.931287.78
XAGUSD20.0919.9119.7919.6119.4319.3219.14
Chatroom