Scharnierpunten van Fibonacci

Fibonacci - Berekening van de scharnierpunten

High (H)

Low (L)

Close (C)

R3 = Pivot + 1.000 * (H - L)

R2 = Pivot + 0.618 * (H - L)

R1 = Pivot + 0.382 * (H - L)

Pivot = ( H + L + C ) / 3

S1 = Pivot - 0.382 * (H - L)

S2 = Pivot - 0.618 * (H - L)

S3 = Pivot - 1.000 * (H - L)

Scharnierpunten van de belangrijkste valuta's

PairR3R2R1PivotS1S2S3
EURUSD1.33281.32991.32811.32521.32231.32051.3176
GBPUSD1.66141.66011.65931.65791.65661.65571.6544
USDCHF0.91830.91630.91510.91320.91130.91010.9082
USDJPY104.57104.31104.15103.88103.61103.45103.19
EURGBP0.80280.80160.80080.79950.79820.79740.7961
EURCHF1.21131.21081.21041.20991.20941.20911.2086
EURJPY138.32138.06137.9137.64137.38137.22136.96
GBPCHF1.51991.51751.51611.51371.51141.50991.5076
GBPJPY173.2172.81172.57172.19171.8171.56171.18
CHFJPY114.21114.04113.93113.76113.58113.48113.3
USDCAD1.10041.09841.09711.09511.0931.09181.0897
EURCAD1.45991.45661.45461.45131.4481.4461.4427
GBPCAD1.82381.82071.81881.81571.81261.81071.8076
CADCHF0.83880.83680.83560.83370.83170.83050.8286
CADJPY95.4495.2195.0794.8494.694.4694.23
AUDCAD1.02451.02271.02151.01971.01791.01671.0149
AUDUSD0.93490.93350.93260.93120.92980.9290.9276
EURAUD1.43071.42791.42631.42361.42081.41921.4164
GBPAUD1.78611.78391.78251.78031.77811.77671.7745
AUDCHF0.85410.85250.85160.85010.84850.84760.8461
AUDJPY97.1396.9796.8796.7196.5596.4596.29
EURNZD1.58651.5831.58091.57741.57391.57171.5682
NZDUSD0.84540.84350.84230.84040.83850.83730.8354
GBPNZD1.98151.97821.97621.97281.96951.96751.9642
NZDCHF0.77150.76990.76890.76720.76560.76460.763
NZDJPY87.7587.5887.4787.3187.1487.0486.87
AUDNZD1.11151.11011.10931.1081.10661.10581.1044
NZDCAD0.92630.92410.92280.92050.91830.9170.9147
USDTRY2.19042.18512.18182.17652.17122.16792.1626
EURTRY2.90712.89892.89382.88572.87752.87242.8642
USDNOK6.19646.1816.17156.1566.14066.1316.1156
EURNOK8.18428.17448.16838.15848.14858.14258.1326
USDCNY6.17176.16776.16526.16116.1576.15456.1504
USDBRL2.21472.20892.20542.19962.19382.19032.1845
USDINR60.6860.5960.5360.4460.3460.2860.19
XAUUSD1288.061284.711282.631279.281275.931273.851270.5
XAGUSD19.7119.6119.5519.4519.3519.2919.19